Site Yönetim Yazılımına Geçiş Zamanı

Belki de dünyanın en zor işlerinden birisidir bir siteyi yönetmek. Dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünse de işin içine girildiğinde hiçte öyle olmadığı kısa sürede anlaşılır. Zira yönetici farklı alanlardaki bir çok işi bir arada yapmanın yanında, çok farklı kültürel öğelere, ihtiyaç ve beklentilere, farklı karakterlere sahip meskenlerde oturanların ihtiyaçlarına bir arada cevap vermek zorundadır. Bu kadar farklılıkların olduğu bir yerde elbette herkesi memnun etmek çok da kolay olmayacaktır. İşte bu yüzden başarılı bir site yöneticisi dünyanın en zor işlerinden birini başarmaktadır.

Öyleyse başarılı bir site yöneticisi olmanın püf noktaları neler olabilir? Bu soruya verilecek ilk cevap belki de "iyi yönetici, her şeyi en iyi bilen kişi değil, yaptığı işi iyi bilenleri bir araya getirip, onları uyum içinde çalıştırabilen kişidir”. Genel olarak kabul gören bu prensibe göre başarılı bir site yöneticisinin en önemli özelliği elinin altındaki verileri en iyi şeklide kullanabilmesidir. Burada kastedilen veriler sadece kişi ve personel değil, bilgi ve teknolojik araçlardır da aynı zamanda... Geçmişte yönetim işleri tamamen kağıt, kalem, hesap makinesi, excel vb. yöntemlerle yapılmaktaydı. Fakat bu yöntemler uğraştırıcı, hata yapmaya müsait ve çok zaman alıcı yöntemlerdi.

Şimdilerde ise teknoloji ve iletişim araçlarının gelişip yaygınlaşması ile artık bu eski yöntemler ihtiyaçları karşılamamaya başladı. İşte böylesine bir süreçte "Vatan Site Yönetim Yazılımı" bir site yöneticisini başarıya taşıyan öğelerin başında geliyor. Öncelikle sizi bir bilgisayara yada mekana bağımlı olmaktan kurtararak internet bağlantısı olan her cep telefonu, tablet yada bilgisayardan yönetim hesaplarınıza erişim imkanı sağlamaktadır. Artık nerede olursanız olun tüm hesaplarınız kontrolünüz altında. Dilerseniz yetki kısıtlaması yaparak alt kullanıcılar da tanımlayabiliyorsunuz.

Program içerisinde yer alan bir çok özellik sadece bir kaç tuş işlem yapmak suretiyle size zaman kazandıracaktır. Örneğin, otomatik aidat talimatı ile sistem her ay düzenli olarak aidat borçlandırmalarını yaparken siz sadece tahsilatlarını gerçekleştirirsiniz. Otomatik faiz ayarları ile belirlediğiniz sürede ödenmeyen borçlara gecikme faizi işleterek, icralık daireleri takip edebilirsiniz. Bir çok raporlama yöntemini de yine kolaylıkla yapabilirsiniz.

Banka entegrasyonu ile bankadan gelen ödeme verileri sisteme otomatik olarak aktarılıp işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Size sadece kontrol etmek düşüyor. Programla birlikte hizmete sunulan mobil/cep uygulama ise daire sakinlerine pek çok kolaylıklar getiriyor. Artık daire sakinleri diledikleri zaman dairelerine ait hesap hareketlerini mobil uygulama üzerinden takip edebiliyor. Düzenleyeceğiniz anketlere katılıp oylama yapabildikleri gibi sizinle uygulama üzerinden yazışabiliyorlar. Dilerlerse mevcut borçlarını kredi kartı ile ödeyebiliyorlar ve daha pek çok ek özellik... Bir başka kolaylık ise sms paneli. Bir çok seçenek ile daire sakinlerine site adınızla sms gönderebilirsiniz. İster borç bilgilerini, ister yapılan tahsilatı dilerseniz de tüm daire sakinlerine bayram mesajı gibi sms'leri kolaylıkla gönderebiliyorsunuz. Kısaca anlatmaya çalıştığım bu ve benzeri özellikler ile Vatan Site Yönetim Programı hem zamanınızı doğru kullanmaya, hem yönetim işlerinizi kolaylıkla ve doğru yapmanızı sağlayarak başarılı bir yönetici olmanıza büyük katkılar sağlayacaktır. Şimdi kendinize bir kahve alın, koltuğunuza kurulun ve işlerinizi ne kadar kolayca yapabildiğinizi test edip kendiniz karar verin...

Bize şimdi ulaşın!
Fiyat Al
Ara